Jste zdeTaneční škola D4U – Taneční kurzy STREET DANCE - HIP HOP

Taneční škola D4U – Taneční kurzy STREET DANCE - HIP HOP


Taneční škola, taneční kurzy, street dance, taneční studioTaneční klub DANCERS 4 YOU  vznikl v roce 2006. Cílem Tanečního klubu Dancers 4 You je pořádat kvalitní taneční kurzy mnoha stylů. Z tohoto důvodu spolupracujeme s řadou specializovaných tanečních lektorů nejen tuzemských, ale i zahraničních. Taneční kurzy nejsou nijak věkově omezeny. Naše taneční škola přijímá děti i dospělé každého věku.

Pohybové kurzy jsou určeny již pro mini děti, děti, juniory a mládež. 

V současné době v tanečním klubu D4U vyučujeme několik stovek tanečníků. Ti se v našich tanečních kurzech učí street dance, break dance, jazz dance, zumba, pilates atd. 

Talentovaní žáci se mají možnost probojovat do výběrových složek, které reprezentují skupinu, účastní se tanečních soutěží, reklamních akcí apod.

Taneční klub D4U vyučuje tyto taneční styly:

Hip hop

Street dance R'n'b Hype
Show dance
Break dance 
Freestyle
House dance
Jazz dance Zumba Modern dance New Style

 

Historie a důležité události:

  • Květen 2006 - Zrození myšlenky založení taneční školy Dancers for you
  • Červen 2006 - Spuštění 1. webových stránek tanečních kurzů
  • 13. září 2006 - 1. zápis do tanečních kurzů D4U
  • Září 2006 - Máme zrcadlovou stěnu, začínají první taneční tréninky
  • 18. a 19. listopadu 2006 - 1. seminář s Veronikou Vondruškovou (MFG)
  • 18. a 19. prosince 2006 - Seminář s Vladanem Šperlinkem (EGO)
  • Prosinec 2006 - 1. promo focení  dospěláků s Vadimem Kramerem
  • Březen 2007 - Nový design webových stránek Taneční školy
  • Červen 2007 - Závěrečné vystoupení tanečních kurzů D4U v TJ Sokol Vinohrady
  • 3. - 11. sprna 2007 - 1. letní soustředění tanečního studia D4U
  • 6. - 9. září 2007 - Vystoupení na Pragointeriéru v Praze na Výstavišti
  • 17. září 2007 - Začínají tréninky nové sezóny 2007/2008
  • 13. ledna 2008 - Seminář s Edou Šimečkem (EGO) a Kamčou Strmiskovou (D-Crush)
  • 2. února 2008 - Vystoupení dospěláků v Hotelu STEP k příležitosti 50. výročí MČR v Badmintonu
  • 5. února 2008 - Vystoupení dospěláků na plese SŠ Gastronomické
  • 9. února 2008 - Vystoupení dospěláků na vyhlášení Sportovce roku 2007, vystoupení dospěláků v Kongresovém centru Praha na firemní akci
  • 28. března 2008 - Vystoupení juniorů na mezinárodní přehlídce tanců v TOP hotelu Praha
  • 7. června 2008 - Závěrečné vystoupení tanečních kurzů D4U v basketbalové hale na Spartě
  • 17. června 2008 - Konkurz do tanečních a pohybových kurzů a taneční skupiny D4U
  • 18. a 19. června 2008 - Vystoupení na Andělu na pěší zóně u příležitosti fotbalových zápasů
  • 20. - 29. června 2008 - Itálie 2008 - Marina di Camerota
  • 3. - 17. srpna 2008 - Letní taneční soustředění - Svor 2008
  • 3. října 2008 vznik EG - elitní složka taneční školy D4U
  • 11. října 2008 - taneční workshop Fidlajs - Eda
  • 10. listopadu 2008 - taneční workshop Tamara Štepánková
  • 12. prosince 2008 - vystoupení Netopýrů - Jakub.Katedrála
  • 13. prosince 2008 - generálka VS
  • 13. prosince 2008 - vystoupení Netopýrů - Žofín
  • 20. prosince 2008 - II. ročník Vánoční show - (1100 diváků, 300 tanečníků)
  • 28. ledna 2009 - vystoupení LUCERNA (ELITE GROUP)
  • 2. února 2009 - vznik tanečních kurzů D4U v Ústí n. Labem
  • únor a březen natáčení videoklipu se zpěvákem JAYK3M
  • 20. března 2009 otevřen nový open class na taneční průpravu
  • 21. březen 2009 workshop s Františkem Krejčiříkem
  • 5. dubna 2009 PRAHA -  Postupové kolo SUT: Děti - 1. a 3.místo,junioři 3.místo, dospěláci finalisté v hip hopu a 3. místo
  • Nominace na Mistrovství Evropy s choreografií Diamond
  • Mistrovství Světa, Evropy, ČR v OSTRAVĚ
  • 26. září Mistrovství Světa POLSKO
  • 27. listopad Mistrovství Světa Německo
  • 19. prosince III. Ročník Vánoční Show (1250 diváků, 400 tanečníků)
  • 24. ledna 2010 Vystoupení DVK A na hokejovém zápase SPARTA
  • 25. ledna natočení vidoklipu s Vilémem Čokem
  • 2x Mistři Evropy Choratsko Poreč - Postup do USA na MS
  • Vicemistři Evropy Chorvatsko Poreč
  • 15. 5. 2010 Mistři Republiky
  • 21. 5. 2011 - II. Ročník D4U CUP - TANCEM PROTI DROGÁM
  • 2. 7. - 16. 7. 2011 Summer Dance Stage (letní taneční škola)
  • 17. 12. 2011 - Mistrovství Světa Chrovatsko ( DVK A - HVK A)
  • 1. 1. 2012 - NOVÉ TANEČNÍ STUDIO STŘÍŽKOV PRAHA 9
  • 13. 1. 2012 - 18. 3. 2012 - 18 soustředění soutěžních složek v 9 víkendech...
  • 1. 9. 2012 - Příchod dalších exceletních lektorů Zuzanka ZIZOE Veselá, František FANA Krejčiřík, Dominika NIKA Kostovová
  • 26. 9. 2012 - Nově lekce PILATES v Tanečním Studiu Střížkov
  • 6. 10. 2012 - Vystoupení DANCERS 4 YOU na největší akci DANCE LIFE EXPO 2012 - BRNO
  • 25. 10. 2012 - Nominace Mistrovství Světa MAĎARSKO - TOVÁRNA NA HRAČKY (DVK A)
  • 3. 11. 2012 - Školení lektorů Českým Červeným Křížem
  • 8.12.2012 - Vánoční Show D4U - vystoupila také DÁDA PATRASOVÁ
  • 14.12.2012 - D4U BATTLE
  • LEDEN - přijetí nového lektora Lukáš Kočko
  • 5.leden - 28. únor 2013 - Soustředění soutěžních složek
  • SBÍRKA PRO DĚŤI - SPLŇ SI SVŮJ SEN
  • 18. 2. 2013 - Maškarní taneční akce na Střížkově
  • 23. 3. 2013 2x MISTŘI PRAHY, VICEMISTŘI A II. VICEMISTŘI PRAHY CDO
  • 30. 3. 2013 MISTŘI PRAHY, VICEMISTŘI PRAHY TSR
  • 11. 5. 2013 4. ročník D4U CUP - TANCEM PROTI DROGÁM
  • 25. 8. 2013 - 7. ročník SUMMER DANCE STAGE 2013
  • 16. 9. 2013 Otevření D4U ROZTOKY & D4U KRALUPY
  •  6.10. 2013 - Workshop Petra Mochowá
  • 20.10.2013 - Focení promo lektorů- Acro Ateliér
  • 20.10.2013 - Halloween party pro děti - výtěžek dán na děti s Onkologickým onemocněním

Úspěchy sezóny 2013/2014

 CDO LIGA - sólo & duo

  • 1. místo 12. října Karolína Klempířová (Jablonec n. Nisou) 
  • 1. místo 12. října Eliška Smetánková (Jablonec n. Nisou) 
  • 3. místo 12. října Kateřina Čermáková (Jablonec n. Nisou) 
  • 1. místo 12. října Adela Parmová - Andrea Wintrová (Jablonec n. Nisou)
  • 4. místo 12. října Jitka Neuwirthová (Jablonec n. Nisou)
  • 4. místo 12. října Jitka Neuwirthová - Tereza Lojkásková(Jablonec n. Nisou)
  • 4. místo 12. října Jana Kopecká (Jablonec n. Nisou)
  • 5. místo 12. října Anička Vondráčková (Jablonec n. Nisou)
  • 4. místo 12. října Michaela Bláhová (Jablonec n. Nisou)
  • 3. místo 12. října Veronika Šimková (Jablonec n. Nisou)
  • 3. místo 26. října Kateřina Čermáková (Tábor)
  • 5. místo 26. října Kateřina Klimczyková (Tábor)
  • 1. místo 26. října Andrea Parmová & Andrea Wintrová (Tábor)
  • 4. místo 26. října Jitka Neuwirthová (Tábor)
  • 5. místo 26. října Eliška Smetánková (postup do extraligy) (Praha)
  • 1. místo  3. listopadu Kateřina Klimczyková (postup do extraligy) (Praha)
  • 2. místo  3. listopadu Jan Kolář & Adriana Prchalová (postup do extraligy) (Praha)
  • 5.místo   3. listopadu Tereza Votavová (Praha)
  • 5.místo   3. listopadu Jitka Neuwirthová (postup do extraligy) (Praha)
  • 5. místo  3. listopadu Karolína Klempířová (postup do extraligy) (Praha)
  • 1. místo  3. listopadu Andrea Parmová & Andrea Wintrová (Praha)
  • 1. místo  17.listopadu Andriana Prchalová (Chomutov)
  • 2. místo  17.listopadu Kristýna Vorlíčková (Chomutov)
  • 3. místo  17.listopadu Anička Vondráčková (Chomutov)
  • 1. místo  17.listopadu Andrea Parmová & Andrea Wintrová (Chomutov) 

 

Úspěchy sezóny 2012/2013

CDO - TSR 

  • 1. místo 23. března DVK AS - CDO - Mickeyho taneční příběh
  • 2. místo 23. března DVK A - CDO - Pepkovy sveřenkyně 
  • 1. místo 23. března JVK A - CDO - Sneakers & Tie
  • 1. místo 23. března JVK B - CDO - Differencess between us
  • 2. místo 23. března HVK UFO - CDO - Dark side rules
  • 3. místo 23. března HVK Léňa - CDO - When the Confetti fall
  • 1. místo 30. března JVK B - TSR - Differencess between us (finále)
  • 2. místo 30. března HVK Léňa - TSR - When the Confetti fall
  • 4. místo 30. března DVK AS - TSR -  Mickeyho taneční příběh
  • 4. místo 30. března JVK A - TSR - Sneakers & Tie (finále)
  • 6. místo 30. března HVK UFO - TSR - Dark side rules (finále)
  • 6. místo 30. března DVK A - TSR - Pekovy svěřenkyně 
  • 1. místo 6. dubna JVK B - Differencess between us
  • 2. místo 6. dubna DUO Natálie Cacáková - Barbora Hailandová
  • 3. místo 6. dubna DVK Mickeyho taneční příběh
  • 1. místo 27. dubna DVK Mickeyho taneční příběh
  • 3. místo 28.dubna HVK Léňa - TSR - When the Confetti fall
  • 1. místo 28.dubna JVK B - Differencess between us 
  • 2. místo 3. května HVK Léňa - TSR - When the Confetti fall - VICEMISTŘI ČR
  • 5, místo 3. května HVK Ufo - Dark Side Rules (finále)
  • 5. místo 4.května  DVK Mickeyho taneční příběh
  • 3. místo 5. května  JVK B - TSR - Differencess between us (finále)

B2BALANCE - LIGA SÓLO & DUO

  • 1. místo - Lucie Ruterlová / Jan Kolář (Ústí n. Labem)
  • 6. místo - Kateřina Klimczyková / Daniela Musilová (Ústí n. Labem)
  • 6. místo - Karolína Vondrová / Natálie Doležalová (Ústí n. Labem)
  • 7. místo - Kristýna Vorlíčková (Ústí n. Labem)
  • 6. místo - Snadra Plačová (Ústí n. Labem)
  • 4. místo - Anička Vondráčková (Ústí n. Labem)
  • 6. místo - Karolína Klempířová (Ústí n. Labem)
  • 3. místo - Natálie Doležalová (Jablonec n. Nisou)
  • 4. místo - Karolína Vondrová (Jablonec n. Nisou)
  • 6. místo - Anička Vondráčková (Jablonec n. Nisou)
  • 5. místo - Kateřina Čermáková (Jablonec n. Nisou)
  • 6. místo - Lucie Ruterlová / Jan Kolář (Jablonec n. Nisou)
  • 5. místo - Kateřina Čermáková (Tábor)

17. 11. 2012 - sóla a dua se připravují na soutěž v Praze

 

Úspěchy sezóny 2011/2012

TANEČNÍ SKUPINA ROKU - 31. března

  • Krkonošská komedie - 2. místo, základní liga freestyle děti
  • Do tance - 5. místo, zakladní liga hiphop děti
  • Továrna na hračky - 3. místo, eda show freestyle děti
  • Cypher - 6. místo, základní liga hiphop junioři
  • Člověče, nezlob se - 1. místo, základní liga freestyle junioři
  • Bring in the Beat in - 3. místo, eda show hiphop junioři
  • Černobílý film - 4. místo, základní liga freestyle junioři
  • Rock the beat - finalisté, eda show hiphop dospělí
  • Funky Odyssey - 1. místo, základní liga hiphop dospělí
  • Proč už si nechceš hrát - 4. místo, základní liga freestyle dospělí
  • Ladies night - 3. místo, základní liga freestyle dospělí
  • Heaven is inspiration - semifinalisté, eda show hiphop dospělí

 CDO - 7. dubna 

  • Továrna na hračky - 1. místo, národní liga street a disco show děti
  • Do tance - 4. místo, národní liga hiphop děti
  • Náš malý taneční sen - 2. místo, chrt street show děti
  • Krkonošská komedie - 4. místo, národní liga street a disco show děti
  • Bring the Beat in - 2. místo, národní liga hiphop junioři
  • Cypher - 5. místo, národní liga hiphop junioři
  • Ladie´s night - 3. místo, národní liga street a disco show, dospělí
  • Funky Odyssey - 4. místo, národní liga street dance formace, dospělí
  • Rock the Beat - 4. místo, extraliga hiphop, dospělí
  • Proč už si nechceš hrát? - 4. místo, národní liga street a disco show, dospělí
  • Heaven is inspiration - semifinalisté, národní liga street dance formace, dospělí
  • Černobílý film - 6. místo, chrt street formace junioři
  • Škola, základ života - 8. místo, chrt street formace junioři

TANEČNÍ SKUPINA ROKU - MISTROVSTVÍ ČECH

 

  • Továrna na hračky - 1. vícemistři Čech, eda show freestyle děti
  • Krkonošská komedie - 2. vícemistři Čech, základní liga freestyle děti
  • Do tance - semifinalisté, základní liga hiphop

CDO - MISTROVSTVÍ ČECH

 

  • Break the Beat in - 2. vícemistři Čech, národní liga hiphop junioři
  • Člověče nezlob se - semifinalisté 2. kola
  • Černobílý film - semifinalisté 1. kola
  • Funky Odyssea - 2. vícemistři Čech
  • Proč už si nechceš hrát - finalisté Mistrovství Čech
  • Krkonošská komedie - nezúčastněni
  • Továrna na hračky - finalisté Mistrovství Čech
  • Do tance - semifinalisté Mistrovství Čech

TANEČNÍ SKUPINA ROKU - MISTROVSTVÍ ČR

  • Funky Odyssea - MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY V KATEGORII HIP HOP
  • Člověče, nezlob se - 2. VÍCEMISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY, FREESTYLE

CDO - MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - BEAT STREET 2012

  • Funky Odyssea - MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY V KATEGORII STREET DANCE 

 

Úspěchy sezóny 2010/2011

  • 1. místo - 30. října - Team dance Česká Lípa
  • 1. místo - 14. března - Českolipský zvoneček - Rošambo /ČL
  • 1. místo - 14. března - Posedlost /Ústí
  • 1. místo - 26. března - Nám se daří / Mini děti Praha
  • 3. místo - 26. března - Blue style / Děti hip hop
  • 3. místo - 26. března - Nejedná se o žádný švindl / Děti freestyle
  • 1. místo - 26. března - Jen jedna je ta pravá / Děti freestyle
  • 4. místo - 26. března - Treshin machine / Junioři hip hop
  • 2. místo - 26. března - Rubikova kostka / Junioři freestyle
  • 3. místo - 26. března - Myší párty / Junioři freestyle
  • 4. místo - 26. března - Transformers / Dospělí freestyle
  • 2. místo - 26. března - Tepláková souprava / Dospělí freestyle
  • 1. místo - 26. března - Banánky v čokoládě / Děti disco dance Brno
  • 2. místo - 26. března - D4U Párty / Děti street dance Brno
  • 6. místo - 26. března - Blázni, blázniví / Junioři street dance Brno
  • 1. místo - 27. března - Banánky v čokoládě / SUT děti Brno, disco dance
  • 3. místo - 27. března - D4U Párty / SUT děti Brno, street dance
  • 4. místo - 27. března - Blázni, blázniví / SUT junioři Brno, street dance
  • 1. místo - 2. dubna - Nám se daří / Mini děti, extraliga street show
  • 3. místo - 2. dubna - Jen jedna je ta prava / Děti, chrt
  • 3. místo - 2. dubna - Včeličky / Děti, národní liga street show
  • 3. místo - 2. dubna - Bluestyle / Děti, národní liga hip hop
  • 1. místo - 2. dubna - Myší párty / Junioři, chrt street show
  • 2. místo - 2. dubna - Rubikova kostka / Junioři, extraliga street dance choreografie
  • 2. místo - 2. dubna - Dancing in the rain / Dospělí, národní liga hip hop
  • 1. místo - 2. dubna - Fallen angel / Dospělí, extraliga, street show
  • 3. místo - 2. dubna - Transformers / Dospělí, národní liga, street show
  • 3. místo - 2. dubna - Space Jam / Dospělí, chrt
  • 2. místo - 8. dubna - Myší párty / Tanečník roku choreografie street show
  • 3. místo - 8. dubna - Transformers / Tanečník roku choreografie street show
  • 2. místo - 8. dubna - Tepláková souprava / Tanečník roku choreografie street show
  • 4. místo - 8. dubna - Dancing in the rain / Tanečník roku choreografie hip hop
  • 1. - 10. místo 8. dubna - Lukáš Kočko / finalista soutěže Tanečník roku
  • 1. místo - 9.dubna - Dancing in the rain / Dospělí, hip hop
  • 3. místo - 9. dubna - Fallen Angel / Dospělí, street dance show
  • 1. místo - 9. dubna - Posedlost / street dance show Ústí nad Labem
  • 1. místo - 9. dubna - Banánky v čokoládě / Děti Taneční skupina roku Brno
  • 2. místo - 9. dubna - D4U Párty / Děti Taneční skupina roku Brno
  • 3. místo - 9. dubna - Blázni, blázniví / Junioři Taneční skupina roku Brno
  • 1. místo - 10.dubna - Posedlost / Dospělí SUT street dance show
  • 3. místo - 10. dubna- Rošambo / Dospělí SUT hip hop
  • 1. místo - 16. dubna - Nám se daří / Taneční skupina roku, Mistři Čech
  • 3. místo - 16. dubna - Včeličky / 2. vícemistři Čech
  • 2. místo - 16. dubna - Myší párty / 1. vícemistři Čech
  • finalisté Mistrovstí Čech CDO - 30. dubna / CDO
  • finalisté Mistrovství Čech CDO - 7. června / CDO
  • pořádání D4U CUPu, Tancem proti drogám - účast více než 1 500 tanečníků
  • finalisté Mistrovství ČR- 28. června / CDO Beat street
  • 2. místo - 18. června / Mistrovství České republiky malé formace - Tepláková souprava a následný postup na Mistrovství světa

 

Úspěchy sezóny 2009/2010 

 

  • 2. místo - 26. září Mistrovství Světa v Polsku KALISZ - SP - Lost sheep story..
  • 3. místo - 14. listopadu D4U Ústí n. Labem
  • 1. místo - 21. listopadu Česká Lípa - D4U Ústí n. Labem
  • 4. místo - 27. listopadu Mistovství Světa v Německu RIESA - SP- Lost sheep story.. (v kategorii 15 skupin USA, DAN, ITA, POL, GER, SLO....) 
  • 1. místo - 6. 3. 2010 Benešov nad Ploučnicí DVK A GANGSTA
  • 1. místo - 6. 3. 2010 Benešov nad Ploučnicí HVK C ZŘEJMNĚ SLUŠNÝ ODDÍL
  • 1. místo - 13. 3. 2010 Česká Lípa DVK A GANGSTA
  • 1. místo - 13. 3. 2010 Česká Lípa DVK B JDI ZA ŠTĚSTÍM
  • 2. místo - 13. 3. 2010 Česká Lípa DVK C PROKLATĚ DOBRÉ KUŘE
  • 1. místo - 20. 3. 2010 Praha DUO Veronika Spálová + Karolína Vondrová
  • 2. místo - 20. 3. 2010 Praha DUO Veronika Horská + Lenka Šedová
  • 1. místo - 21. 3. 2010 České Budějovice - BREAK BEET CUP DVK A - GANGSTA
  • 1. místo - 21. 3. 2010 České Budějovice - BREAK BEET CUP JVK A - KLAUNÍ SHOW
  • 4. místo - 21. 3. 2010 České Budějovice - BREAK BEET CUP DVK B - JDI ZA ŠTĚSTÍM
  • 1. místo - 28. 3. 2010 Praha SUT - DVK A - GANGSTA
  • 2. místo - 28. 3. 2010 Praha SUT - DVK B - JDI ZA ŠTĚSTÍM
  • 3. místo - 28. 3. 2010 Praha SUT - DVK C - PROKLATĚ DOBRÉ KUŘE
  • 1. místo - 28. 3. 2010 Praha SUT - JVK A - KLAUNÍ SHOW
  • 1. místo - 3. 4. 2010 Praha ETSR - DVK A - GANGSTA
  • 1. místo - 3. 4. 2010 Praha ETSR - DVK B - JDI ZA ŠTĚSTÍM
  • 1. místo - 3. 4. 2010 Praha ETSR - DVK C - PROKLATĚ DOBRÉ KUŘE
  • 1. místo - 3. 4. 2010 Praha ETSR - JVK A - KLAUNÍ SHOW
  • 2. místo - 3. 4. 2010 Praha ETSR - HVK C - ZŘEJMNĚ SLUŠNÝ ODDÍL
  • 3. místo - 3. 4. 2010 Praha ETSR - HVK A - VIRUS
  • 5. místo - 3. 4. 2010 Praha ETSR - HVK B - ZEMĚ ZASLÍBENÁ
  • 5. místo - 3. 4. 2010 Praha ETSR - HVK A - SYMPHONY
  • 1. místo - 10. 4. 2010 Praha EDLT - DVK A - GANGSTA
  • 3. místo - 10. 4. 2010 Praha EDLT - DVK B - JDI ZA ŠTĚSTÍM
  • 1. místo - 10. 4. 2010 Praha EDLT - DVK C - PROKLATĚ DOBRÉ KUŘE
  • 2. místo - 10. 4. 2010 Praha EDLT - JVK A - KLAUNÍ SHOW
  • 2. místo - 10. 4. 2010 Praha EDLT - HVK C - ZŘEJMNĚ SLUŠNÝ ODDÍL
  • 4. místo - 10. 4. 2010 Praha EDLT - HVK A - SYMPHONY (12 skupin)
  • 2. místo - 10. 4. 2010 Praha EDLT - HVK B - ZEMĚ ZASLÍBENÁ
  • 2. místo - 10. 4. 2010 Praha EDLT - HVK A - VIRUS
  • 1. místo - 24. 4. 2010 Praha ETSR - DVK C - PROKLATĚ DOBRÉ KUŘE
  • 2. místo - 24. 4. 2010 Praha ETSR - HVK C - ZŘEJMNĚ SLUŠNÝ ODDÍL
  • 1. místo - 25. 4. 2010 Praha ETSR - JVK A - KLAUNÍ SHOW
  • 3. místo - 25. 4. 2010 Praha ETSR - DVK B - JDI ZA ŠTĚSTÍM
  • 3. místo - 25. 4. 2010 Praha ETSR - DVK A - GANGSTA
  • 4. místo -  8. 5. 2010 Čelakovice - HVK D
  • 1. místo - 15. 5. 2010 Praha ETSR MČR - DVK C - PROKLATĚ DOBRÉ KUŘE
  • 2. místo - 16. 5. 2010 Praha ETSR MČR - HVK C - ZŘEJMNĚ SLUŠNÝ ODDÍL
  • 1. místo - 16. 5. 2010 ME CHORVATSKO - DVK A - GANGSTA
  • 1. místo - 16. 5. 2010 ME CHORVATSKO - DVK B - JDI ZA ŠTĚSTÍM
  • 2. místo - 16. 5. 2010 ME CHORVATSKO - JVK A - KLAUNÍ SHOW
  • 3. místo - 29. 5. 2010 MČR BRNO - Školní produkce - Klauní příběh, zůstaň tam kam patříš
  • 3. místo - 5. 6. 2010 MČR BEAT STREET - DVK A - GANGSTA

Úspěchy sezóny 2008/2009

  • 7. března 2009 -5. místo MČRv Berouně (choreografie DIAMOND)
  • 14. března 2009 - Českolipský Zvoneček - (2x 2. místo a 5. místo)
  • Nominace na MISTROVSTVÍ EVROPY V BĚLEHRADĚ 2009
  • 1. místo - 5. dubna region SUT 2009 DVK A Žolíková hra 
  • 3. místo - 5. dubna region SUT 2009 DVK B Ovečky moje i Beran se může zbláznit
  • 3. místo - 5. dubna region SUT 2009 JVK Kafro
  • 3. místo - 5. dubna region SUT 2009 Elite Group DIMOND
  • 3. místo - 25. dubna region CDO DVK A Žolíková hra
  • 2. místo - 25. dubna region CDO DVK B Ovečky moje i Beran se může zbláznit
  • 1. místo - 25. dubna region CDO HVK A2 Ghosts
  • 1. místo - 25. dubna region CDO HVK A1 Hvězdná brána
  • 1. místo - 9. května JVK pohárovka Čelákovice Kafro
  • 7. místo - 16. května čechy CDO HVK A1 - Hvězdná brána
  • 8. místo - 16. května čechy CDO HVK A2 - Ghosts
  • 4. místo - 23. května čechy CDO DVK B - Ovečky moje i Beran se může zbláznit
  • 5. místo - 23. května čechy CDO DVK A - Žolíková hra
  • semifinále - 30. května BEAT STREET DIAMOND + děti
  • 7. místo - 31. května MČR CDO HVK A1 - Hvězdná brána (postup na ME)
  • 12. místo - 6. června MČR CDO DVK A - Žolíková Hra
  • 10. místo - 6. června MČR CDO DVK B - Ovečky moje i Beran se může zbláznit
  • 1. místo -  12 - 14. června - Mistrovství ČR School Production - Jak pasáček skrz dimenzi našel ovečku 

Úspěchy sezóny 2007/2008:

  • 15. března 2008 ČESKÁ LÍPA: Děti - 3. místo, junioři - 2. místo
  • 29. března 2008 PRAHA LÁDVÍ - Postupové kolo SUT: Děti - 3. místo, junioři - 2. místo, dospěláci - 5. místo
  • 6. dubna 2008 PRAHA SPARTA - Postupové kolo CDO: Děti - 1. místo, junioři - 3. místo, dospěláci 1. a 3. místo
  • 20. dubna 2008 Mistrovství Čech JABLONEC: Dospěláci - 6. místo s postupem na MČR
  • 26. dubna 2008 PRAHA FOLIMANKA: Junioři - 6. místo s postupem na MČR
  • 3. - 4. května 2008 BRNO - MČR CDO - Účast juniorů a dospěláků
  • 18. května 2008 ČESKÁ LÍPA - MČR SUT: Děti - 6. místo, junioři - 2. místo
  • Nominace dospěláků na WORLD CUP 2008 do Chorvatska s choreografií "Ti druzí z nás"

Hledej v obsahu

Anketa

Co určitě nevynechám :):